26 grudnia 2010

Uwaga! Chwalę się :P

Pragnę pochwalić się cudownościami, które otrzymałam od wspaniałych osóbek, w ramach wymianek biżuteryjnych. 

W pierwszej kolejności piękne kolczyki z kwarcem oraz wisiorek z onyksem! Kolczyki bardzo często goszczą w moich uszach, a wisiorek choć nie nie miał okazji jeszcze zawisnąć na mojej szyi to co i raz jest przymierzany przed lustrem:) 

A teraz wiszące kolczyki od Killi w nieco mrocznym klimacie:A teraz pragnę przedstawić piękny pierścionek od Wirelli, stworzony specjalnie dla mnie! Fasetowany onyks w cudnej oprawie!
A teraz najświeższa niespodzianka od Dagmary, cudowne wrapowe kolczyki, które są hitem tegorocznych świąt! Oprócz tej cudnej biżuterii, otrzymałam także od dziewczyn cudne przydasie oraz kamyki. Posiadam zdjęcia kamyków, to się chwalę:) Jest ich mnóstwo i są idealne do sutaszu! I o to chodzi, teraz tylko tworzyć!


Uczestniczyłam w jeszcze jednej wspaniałej wymiance, ale niestety nie mam zdjęć. Otrzymałam górę wstążeczek i literaturkę :)

W ramach wyzwania "pada śnieg", które organizowała Alaya otrzymałam cudną ceramikę, która zawisła na choince :) 

I jeszcze bym zapomniała o prezenciku na mikołajową wymiankę biżuteryjną, który otrzymałam od Killi :) 

Za wszystkie te cudowności z całego serca dziękuje! 
Nawet nie wiecie jaką radość sprawiłyście każdym tym przedmiotem! Tego nawet nie da się opisać!

Dziękuje!
Jeszcze muszę napisać, że to nie koniec chwalenia! Jutro pochwalę się kolczykami, które uratowałam przed zniszczeniem, oraz pewnym wspaniałym "prezentem" od mojego wspaniałego mężczyzny! 

1 komentarz:

  1. Prezenciki cudne, mnie zauroczyła ceramika. Olga nie mogę się zorientować czy dotarła do Ciebie przesyłka z wymianki - już się martwię, ale poszła poleconym już dawno temu...

    OdpowiedzUsuń